Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku


Nagłówek

Aktualności

Bezpłatne kursy

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Szczecinku prowadzi nabór na bezpłatne kursy: spawacz metodą MAG operator obrabiarek sterowanych numerycznie operator wózka jezdniowego i wymiana butli gazowaych

Oferta Pracy

Powiatowy Urząd Pracy przyjął do realizacji oferty pracy dla 34 osób, złożone przez agencję zatrudnienia WORK SERVICE, działającą w imieniu duńskiej fabryki Tvilum. W tym celu PUP Szczecinek prowadzi zapisy osób zainteresowanych, zgodnie z wymaganiami na konkretne stanowiska. Zapisy w pokoju nr 16 tylko osób bezrobotnych. Giełdy pracy odbędą się...

Informacja

Informacja w sprawie robót publicznych i prac interwencyjnych.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku informuje, że dysponuje tyko środkami na kształcenie ustawiczne pracodawców i pracowników zatrudnionych w ochronie zdrowia. Środki dla pracodawców i pracowników w ramach krajowego funduszu szkoleniowego z pozostałych obszarów zostały wykorzystane.

Informacja

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku informuje, że środki w ramach nowej formy aktywizacji osób bezrobotnych do 30 roku życia oraz staże w ramach Projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie szczecineckim II" zostały wykorzystane.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków KFS

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach KFS

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie bezrobotnemu jednorazowych środków z Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku rozpoczyna nabór wniosków w sprawie dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków w ramach Projektu "Aktywizacja osób pozostających bez pracy w wieku powyżej 29 roku życia znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie szczecineckim". Prace interwencyjne, Jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków w ramach Projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie szczecineckim II" Staże, Jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, bony na zasiedlenie.

Wyświetlanie 81 - 90 z 94 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę