Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku


Nagłówek

Aktualności

Informacja

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku informuje, że środki w ramach nowej formy aktywizacji osób bezrobotnych do 30 roku życia oraz staże w ramach Projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie szczecineckim II" zostały wykorzystane.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków KFS

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach KFS

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie bezrobotnemu jednorazowych środków z Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku rozpoczyna nabór wniosków w sprawie dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków w ramach Projektu "Aktywizacja osób pozostających bez pracy w wieku powyżej 29 roku życia znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy w powiecie szczecineckim". Prace interwencyjne, Jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków

Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków w ramach Projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie szczecineckim II" Staże, Jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, bony na zasiedlenie.

Obudź swój potencjał – YEI

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Szczecinku zaprasza do udziału w projekcie "Obudź swój potencjał - YEI" organizowanym przez Zachodniopomorską Wojewódzką Komendę OHP w Szczecinie.

Ogłoszenie o rekrutacji kandydatów do służby w Policji

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie ogłasza rozpoczęcie procedury doboru kandydatów do służby w Policji w 2016 roku.

Zaproszenie do składnia ofert cenowych

PUP w Szczecinku zaprasza Instytucje szkoleniowe do składanie ofert cenowych na szkolenia. Szczegóły w załączniku.

Nabór wniosków o skierowanie na szkolenie

PUP w Szczecinku informuje, że wnioski o skierowanie na szkolenie będą przyjmowane od 01.02.2016r

Wyświetlanie 111 - 120 z 120 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę